درباره ما

 

گروه اتوماسیون افق در سال 1372 با هدف تولید و بومی سازی سیستمهای حرفه ای اتوماسیون صنعتی و ساختمان، تحت لیسانس چند مجموعه طراحی و تولید Industrial Automation Systems کانادایی اقدام به تولید کنترلرهای صنعتی فرکانس بالا و مراکز کنترل و نظارت خطوط تولید نمود و در سال 1378 پس از موفقیت در دریافت تائیدیه های فنی طراحی و با در اختیار داشتن تکنولوژی و دانش فنی موفق به تولید اولین سیستم کاملا ایرانی امنیتی مرکزی آپارتمانها و مجتمع های مسکونی با ظرفیت 200 واحد گردید، این سیستم با برند NP ( مخفف سیستم حفاظتی ملی National Protect. ) در سال 1379 در چندین مجتمع مسکونی و اداری منتخب با موفقیت به اجرا درآمد که هم اکنون نیز با افتخار در حال بهره برداری میباشد.

در سال 1381 با توجه به محدودیت منابع انرژی و لزوم توجه به صرفه جویی در مصرف انرژی و مخصوصا انرژی برق به عنوان یکی از موارد اصلی و قابل توجه، گروه اتوماسیون افق، طراحی و تولید سیستمهای کنترل و نظارت مصرف را با هدف ایجاد راهکارهای مدیریت مصرف برق در اولویت برنامه های خود قرار داد. پس از 3 سال تحقیق و مطالعه، نخستین سیستم ایرانی کنترل اتوماتیک روشنایی و کنترل مرکزی روشنایی بی سیم با برند NP برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در سال 1384 رونمایی گردید و با استقبال هم وطنان عزیز، در همان سال به تولید انبوه رسید و به صورت مستمر همگام با پیشرفت تکنولوژی و ارتقای سطح استاندارد تجهیزات الکترونیک به روز گردید و امروزه با بیش از 40 محصول عمومی و بیش از 70 محصول مصارف خاص، به لطف خداوند متعال و یاری صمیمانه هموطنان عزیز، پا را از رقابت با محصولات خارجی فراتر گذاشته است.

گروه اتوماسیون افق با سالها تجربه ی موفق در زمینه ی طراحی ، تولید و اجرای سیستم های کنترل صنعتی توانسته است با بهره گیری از نبوغ متخصصین ایرانی و بر اساس استانداردهای روز دنیا به تولید محصولاتی با کیفیت در زمینه ی اتوماسیون ساختمان دست یابد و تلاش میکند با هدف ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف انرژی و در دسترس قراردادن امکانات مدرن و به روز اتوماسیون ساختمان برای همگان، در کنار رشد و شکوفایی صنعت ملی، امکان استفاده بی دردسر از تجهیزات نوین را برای هموطنان عزیز فراهم  آورد.

 

عمده فعالیتهای مجموعه عبارتند از:

-          طراحی و تولید انواع تجهیزات اتوماسیون ساختمان شامل :

  • سیستمهای کنترل یکپارچه روشنایی و تاسیسات برقی
  • سیستمهای کنترل روشنایی هوشمند
  • تجهیزات کنترل تردد و مدیریت ورود و خروج
  • سیستمهای هوشمند کنترل و نگهداری ساختمان
  • سیستمهای کنترل یکپارچه اتاقهای هتل
  • تجهیزات نظارت و کنترل تحت شبکه

-          طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون خانگی و صنعتی مصارف خاص بر اساس نیاز پروژه

-          مشاوره، طراحی و اجرای انواع سیستمهای مدیریت ساختمان ( BMS )

 

 ____________________________________

سخن مدیر عامل

 

سیستمهای اتوماسیون ساختمان NP با تلاش شبانه روزی و قابل تحسین متخصصین خوش ذوق و با غیرت ایرانی و با حمایت بی دریغ ملت شریف ایران به موفقیت امروز خود دست یافته است و همواره از جان و دل تلاش میکند با تولید محصولات به روز، با کیفیت و در شان ملت بزرگوارمان، ضمن ایجاد اشتغال بیشتر و افتخار آفرینی ملی، گوشه ای از حمایت ها و الطاف شما عزیزان را جبران نماید. دست تمامی همکاران و اساتید گرانقدر را به گرمی میفشاریم و انتقادات و پیشنهادات شما را به دیده منت پذیرا هستیم. 

 


 

بازدید 8071 دفعه

تجهیزات کنترل روشنایی و تاسیسات